Moët & Chandon Grand Day

Moët & Chandon Grand Day 1000 550 Moët Hennessy Polska

9 czerwca, odbył się coroczny festiwal celebracji Moët & Chandon Grand Day – dzień pełen szampańskich toastów, dzień w którym przyjaciele i goście Domu Szampańskiego spotykają się by wznieść toast celebrujący niezapomniane momenty, które przynoszą radość z chwil spędzanych w wyjątkowym gronie.

Moët Grand Day zadebiutował w 2016 roku. Kontynuując wyjątkową tradycję szampańskiego toastu, w tym roku celebracja była jeszcze bardziej spektakularna, dzięki serii niezwykłych eventów w ponad 80 krajach na świecie, w których wzięło udział ponad milion gości. Od samego rana, poprzez gorący wieczór, aż do późnej nocy, wznosiliśmy szampański toast delektując się gamą niezwykle różnorodnych szampanów Moët & Chandon.

“Moët & Chandon jest dziś synonimem świętowania. Przez 275 lat konsekwentnie łączyliśmy nasze savoir-faire z pionierską sztuką świętowania, które uczyniły nasz szampan doskonałym wyborem do celebracji zarówno codziennych momentów, jaki najważniejszych chwil w naszym życiu.”, mówi Nathalie Normand, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Moët & Chandon International. “Moët & Chandon Grand Day to dzień, w którym dzielimy się magią szampana i doceniamy radość z życia.” Od 1743 roku, Dom Szampański Moët & Chandon tworzy niezapomniane uroczystości, a niektóre z pionierskich rozwiązań, takich, jak piramida szampańska, stały się światową tradycją. Dziś piramida z szampanem jest charakterystycznym symbolem Moët & Chandon, a 9 czerwca była spektakularnym, centralnym punktem wydarzeń zaplanowanych w tysiącach miejsc na świecie. Szampańska piramida jest również synonimem hojności i celebracji, a zwieńczeniem tego magicznego dnia było odliczanie do wspólnego toastu.

Moët & Chandon Grand Day to dzień bogaty w wyjątkowe, czarujące doświadczenia. Począwszy od celebracji w ciągu dnia, przez pyszne brunche serwowane przy basenie, toasty na dachach budynków lub w niezobowiązującej atmosferze na plaży. Goście zostali zaproszeni do uczczenia własnego specjalnego momentu wariantem Moët & Chandon Impérial lub wzniesienia toastu delikatnym Rosé Impérial, a dla wszystkich tych, którzy tęsknią za latem, naturalnym wyborem był kieliszek odświeżającego Moët & Chandon Ice Impérial.

 

W Polsce Moët Grand Day był celebrowany w ciągu dnia, w takich lokalizacjach jak: restauracja Flaming&Co., Ok Wine Bar, Restauracja Belvedere, Grey Club, czy White Marlin w Sopocie. Wieczorem goście zgromadzeni pod szampańską piramidą wznieśli toast w magicznym ogrodzie warszawskiej restauracji Na Lato.