Zestawy Moёt&Chandon Ice Impérial z kieliszkiem

Zestawy Moёt&Chandon Ice Impérial z kieliszkiem 1024 576 Moët Hennessy Polska

… i stało się! Nasz ikoniczny biały kieliszek Moёt&Chandon Ice Impérial jest już dostępny w sklepach. Dzięki niemu letnia celebracja zostanie na długo w pamięci, a takie rozwiązanie idealne sprawdzi się w delektowaniu się szampanem na świeżym powietrzu czy podczas podróży.

Moët & Chandon Ice Impérial wprowadzony został w lecie roku 2011, jako pierwszy na świecie szampan stworzony specjalnie do serwowania wyłącznie na lodzie, sączenia na zalanej słońcem plaży w Malibu lub na spokojnej, upalnej Capri.

Zabawa, lenistwo, relaks, szczególne dla letniego dnia, wyrażają się przez nowy modny sposób picia szampana – na lodzie, serwowanego w dużym kieliszku do wina, schłodzonego, z eksplozją smaku owoców tropikalnych.

Zestawy z kieliszkami znajdziesz w:

Warszawa
Jerozolimskie 148 CH Reduta
Ostrobramska 75 C CH Promenada
Jana Pawła II 82 CH Arkadia
Wołoska 12 Galeria Mokotów
Poznań
Solidarności 47 Galeria Pestka
Pleszewska 1 Posnania
Wrocław
Gen. Hallera 52 CH Borek
Gdańsk
Schuberta 102 A CH Morena
Kraków
Zakopiańska 62 CH Zakopianka
Pawia 5 Galeria CH Krakowska
Katowice
Roździeńskiego 200 CH Katowice
Elbląg
Dąbka 152 CH Elbląg

Odkryj także letnie oblicze Moët & Chandon Ice Imperial i weź udział w naszym KONKURSIE pod hasłem Celebrate Summer with#MoetMoment. Pokaż swój #MoetMoment i podziel się nim w swoich social mediach z hashtagami #MoetMoment #CelebrateSummer. Do wygrania zestawy Moët & Chandon White Party Set (ice bucket, 6x białe kieliszki i szampan Moët & Chandon Ice Imperial).
Regulamin: http://bit.ly/RegulaminCelebrateSummer