STWORZONE Z NATURY

Belvedere powstaje wyłącznie z polskiego żyta, krystalicznie czystej wody oraz poddawane jest tradycyjnemu procesowi destylacji ogniem, nie zawiera żadnych dodatków, ani cukru. Belvedere jest regulowane przez Polski system apelacyjny, który reguluje produkcję wódki w podobny sposób do apelacji wina we Francji czy Włoszech. Oznacza to m.in., że nie można niczego dodawać, a cały proces produkcji jest skrupulatnie nadzorowany. Naturalność i prostota to podstawowe fundamenty. Przeistoczenie prostych składników z natury w niezwykłą wódkę. Belvedere wie, że najlepsza jakość wywodzi się z natury, dlatego smak nie jest absolutnie zmieniany pozostawiając unikalny charakter żytniej wódki. Zachęca do świadomych wyborów dotyczących konsumpcji. Wyjątkowe, świeże i proste podejście do koktajli bazujących na m.in. składnikach sezonowych jest odzwierciedleniem powyższych wartości. Mistrzowie z Destylarni Belvedere z pasją ukazują złożoność polskiego żyta. W ten sposób powstają pionierskie trunki, które ujawniają jego charakter, wyrazistość oraz niezwykłą głębię smaku.

IKONA

Belvedere Vodka powstała w 1993 jako zupełnie nowa, unikalna i wybitnie ekskluzywna wódka stworzona przez Polmos Żyrardów. Belvedere błyskawicznie przyciągnęła uwagę ekspertów i koneserów i już na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów została uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium – definiując standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek.

Poznaj asortyment marki

Belvedere

Belvedere

Pure

Belvedere

Heritage 176

Belvedere

Single Estate
Rye Lake Bartężek

Belvedere

Single Estate
Rye Smogóry Forest

Belvedere

Organic Infusion
Blackberry & Lemongrass

Belvedere

Organic Infusion
Lemon & Basil

Belvedere

Organic Infusion
Pear & Ginger

MARKA

Markę Belvedere wykreowano z pasją i zamiłowaniem do jakości i piękna, stąd nazwa marki „Belvedere” (od włoskiego bello – piękny, vedere – widzieć). Wyjątkowy charakter tej wódki oddaje wyrafinowana butelka z wizerunkiem Pałacu Belwederskiego w Warszawie. Zezwolenia na użycie go przez tę prestiżową polską markę udzielił sam prezydent Lech Wałęsa.