Szanowni Państwo,

Moët Hennessy Polska jest częścią grupy Louis Vuitton Moët Hennessy zrzeszającej 70 marek luksusowych z całego świata z branży modowej, kosmetycznej, biżuteryjnej oraz alkoholowej. Do grupy należą najbardziej luksusowe marki świata, m.in. Louis Vuitton, Dior, Fendi, czy Givenchy. Świat alkoholi Moët Hennessy reprezentowany jest przez marki posiadające bogatą historię oraz doskonałą jakość produktów, powstałych dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu.

W naszym portolio znajdą Państwo bogatą gamę marek szampańskich, takich jak Dom Pérignon, Moët Chandon, Veuve Cliquot, Ruinart czy Krug oraz równie bogatą propozycję marek wysokoprocentowych – Hennessy Cognac, Glenmoragie i Ardbeg Whisky czy Belvedere Vodka.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych alkoholi. Z chęcią będziemy służyć Państwu radą przy wyborze alkoholu na wyjątkowe okazje, specjalne wydarzenie bądź przyjęcie w gronie znajomych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość organizacji wyjątkowych i niepowtarzalnych degustacji alkoholi z naszego portfolio, prowadzonych przez profesjonalistów. Jesteśmy w stanie także zapewnić organizację wydarzeń, zarówno prywatnych jak i korporacyjnych czy idealne pomysły na prezenty dla rodziny, przyjacioł ale również dla współpracowników bądź klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną ofertą i skontaktowaniem się z nami w przypadku chęci podjęcia współpracy.